Aizvadīts Liepājas Kauss 2018

October 29, 2018

   27. oktobrī, ar šautriņu mešanas kluba "LIEPĀJA" valdes priekšsēdētāja Ulda Pīrāga un Liepājas sporta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja Elana Strazdiņa atklāšanas runu, iesākās šautriņu mešanas sacensības  "Grandbergs Liepājas Kauss 2018", kurš divas dienas norisinājās jaunuzceltajā Liepājas Olimpiskā Centra manēžā Brīvības ielā 55. Šāda mēroga sacensības Liepājā norisinājās pirmoreiz. Uz sacensībām bija ieradušies 66 sportisti no teju visiem šautriņu mešanas klubiem Latvijā.

   Sestdienā tika aizvadītas individuālās sacensības gan kungiem, gan dāmām, gan jauniešiem un junioriem. 40 kungu konkurencē 1. vietu ieguva reitinga 20. numurs Oskars Kuzmans no Vecpiebalgas, finālā apspēlējot liepājnieku Gati Ozolu (OZZO). Dalītas 3. vietas ieguva Rihards Tomašickis(6) no Jēkabpils un Aigars Strēlis(2) no Priekules. Kungu grupas, kungu izslēgšanas spēles.

   Starp 16 dāmām finālā tikās Latvijas reitinga līdere Kristīne Mickus no Priekules kluba un reitinga 9. bulta Avelīna Lāce no Vecpiebalgas. Šajā duelī uzvaru ar rezultātu 5 : 1  izcīnija K. Mickus.  Trešās vietas Irēnai Bauzei(6) no Priekules kluba  un lizumietei Zeltītei Stradei(13) no SK KUORSOVA.  Dāmu grupas, dāmu izslēgšanas spēles.

   Savukārt junioru un jauniešu grupā piedalījās 10 sportisti no Liepājas, Irlavas, Limbažiem un Kuldīgas. Par uzvarētāju kļuva Ralfs Laumanis(2) no Liepājas kluba, finālā uzvarot liepājnieku Ralfu Lieģi(5) 3. vietas arī liepājniekiem Niks Janeks Kreitāls(9) un Roberts Buļko(1). Junioru grupas, junioru izslēgšanas spēles.

   Liepājas Kausu 2018 jauniešiem ieguva jau pieminētais Ralfs Laumanis, kurš ir arī Latvijas reitinga līderis starp jauniešiem, finālā atkal uzvarot Ralfu Lieģi(6)ar rezultātu 3 : 0. Trešās vietas Robertam Buļko(2) un Robertam Lieģim(6) no Liepājas. Jauniešu turnīrs

   Svētdienā, 28. oktobrī norisinājās pāru sacensības kungiem un dāmām. Starp 19 kungu pāriem par uzvarētājiem tika kronēti Rihards Tomašickis(20)SK KUORSOVA un Aivars Šutka(3) SK KUORSOVA, kuri finālā pieveica Jāni Kupši(12) un Uldi Buļko(12)ŠMK LIEPĀJA. Kungu pāru grupas, kungu pāru izslēgšanas spēlesPar dāmu pāru uzvarētājām kļuva Marija Ružāne(2)SK KUORSOVA un Zeltīte Strade(6)SK KUORSOVA finālā pieveicot Irēnu Bauzi(4)ŠMK PRIEKULE un Kristīni Mickus(4)ŠMK PRIEKULE. Dāmu pāru grupas, dāmu pāru izslēgšanas spēles.

   Šautriņu mešanas klubs "LIEPĀJA" saka paldies visiem klubiem un spēlētājiem kuri bija ieradušies Liepājā, kā arī personīgi  Ingusam Grandbergam no Grandbergs MOTO Service un Elgaram Rogam no Windcut Barber Shop Liepāja, kā arī pārējiem kuri piedalījās šo sacensību organizēšanā un atbalstīšanā.       TIEKAMIES NĀKAMGAD !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Nesenie ieraksti

September 1, 2020

Please reload

Arhīvs
Please reload

Meklēt pēc tagiem
Please reload

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017