Aizvadīts 5.posms

Trešdien, 3. oktobrī, šautriņu mešanas kluba "LIEPĀJA" telpās Ganību ielā 197. notika iknedēļas darts turnīrs. Tika aizvadīts 5. posms 1. un 2. līgā, kā arī 1. posms dāmu līgā. Dāmu līga šoreiz pulcēja trīs šautriņmetējas, kuras tad arī mērojās spēkiem. Visas trīs dāmas izspēlēja katra ar katru, tā arī sadalot vietas. Dacei Barkus divas uzvaras, Guntai Bieriņai viena uzvara un debitante Oksana Berkholca šoreiz bez uzvarām, bet ar trīs uzvarētiem legiem. Rezultāts: Dace 1. vieta,Gunta 2. vieta, Oksana 3. vieta. Nākošais posms dāmām 31. oktobrī.

1. līgā starp 8 sportistiem līdz finālam aizcīnījās Jānis Kupšis un Latvijas izlases pārstāvis Kristaps Mickus. Fināla spēle bez pārsteigumiem un uzvara Kristapam ar rezultātu 3:0. Visi posma rezultāti.

2. līgā starp pieciem dalībniekiem divi jaunpienācēji Kristaps Bieriņš un Andris Jēcis. Izspēlējot apakšgrupu noskaidrojās četri pusfinālisti kuri tad arī cīnījās par vietu finālā. Ralfs Laumanis uzvarēja Kristapu Bieriņu un Ralfs Lieģis atkal spēja uzveikt brāli Robertu Lieģi. Kā rezultātā finālā divi Ralfi. Uzvarēja Ralfs. Lai uzzinātu kurš, spied šeit. Nākamais posms nākamtrešdien 10. oktobrī.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.