Jauna neprecēta sieviete un Barons


Attēlā Buļko gaviles pēc Čaiņika kausa bronzas dubultā. 2015. gads.

4. aprīlī noslēdzās Liepājas darts līgas ceturtā sezona.

Par Liepājas darts līgas jauno čempionu kļuva Uldis "Bullītis" Buļko. Kurš 30 posmu garā sacensību maratonā par 5 punktiem apsteidza Jāni Kupši, trešajā vietā kopvērtējumā ierindojās Kristaps Mickus, kuram visvairāk iemestie maksimumi - 42, kas ir LDL četru gadu labākais sasniegums.

Uldis kļuva par ceturto čempionu četru sezonu laikā, pievienojoties čempionu trijotnei Mickus, Strēlim un Kupšim. Atskatoties uz Buļko izaugsmi četru gadu laikā ir redzams, ka šobrīd ir viens no nedaudzajiem spēlētājiem līgā kurš katru sezonu ir spējis progresēt par ko liecina arvien ražīgākas statistikas ailes katras sezonas noslēgumā. Tāpat uzvara kopvērtējumā sasniegta pakāpeniska. No sākuma piedaloties un izmēģinot spēkus LDL, pēc tam pirmie panākumi pirmo atzinību sacensībās - Čaiņika kausā. Pēc tam dalība premjerlīgā ar mērķi nepalikt bez uzvarēta lega un pēc tam jau nemanāmi pārejot meistarības fāzē, kad sparinga partneri ne tikai respektē, bet nereti nolaiž rokas.Pa vidu tam 3. vieta premjerlīgā un LDL. Atliek vien novēlēt neapstāties izaugsmē un turpināt mētāt puļķīšus sienā.

Par godu Buļko uzvarai, lai skan Bulgāru tautas grāvējs "Булко Тудорко". Stellas Novikovas izpildījumā. Buļko - Jauna neprecēta sieviete (tulkojums no Bulgāru valodas)

Otrajā līgā par čempionu kļuva Čaiņika kausa pašreizējais īpašnieks Elgars "Barons" Roga. Sākums ir līdzigs kā Buļko, kad pakāpeniski nostiprina savu teritoriju Liepājas šautriņu mešanas aplokā. Jāpiemin, ka Barons otro līgu pametīs, kā labākais 2.līgas fināla spēles autors ar 65,34. Pie tam vienīgais spēlētajs, divu sezonu pastāvēšanas laikā, kurš 60 punktu robežu pārsniedzis divas reizes.

Otrajā vietā ierindojās Sentis Siksna, bet trešo vietu ieņēma Roberts Buļko.

Saskaņā ar nolikumu LDL pirmo līgu atstāj Juris Kibaļčičs un Irēna Bauze, bet pirmajā līgā nākamgad startēs Roga ar Siksnu. Pārspēle par iekļūšanu pirmajā līga Robertam Buļko būs jaaizvada pret ši gada Latvijas izlases kandidātu Jāni Birznieku.

Atskatoties uz sezonu kopumā, jāpiemin, kas šī bija pirmā sezonas kad līgas kopējais apmeklējums kritās, galvenokārt pateicoties pieticigajam pirmās līgas apmeklējumam.

Statistikas ailēs kopā iemestie maksimumi bija mazāk kā pērn. Statistikas legos ar kopā iemestiem 211 legiem zem 18. bultas šī bija labākā sezona izdodoties pārspēt otro sezonu, kad legu kopā bija 207. Pēc divu ziemu pārtraukuma līga nepieredzēja nevienu 170 nobeigumu.Bet labākais nobeigums padevās Aigaram Strēlim - 160.

29. posms

29. posms 2.līga

30. posms


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.