Vaiņodes kauss 2018Nedēļas nogalē Vaiņodē tika aizvadītas 2018. gada otrās Latvijas reitinga sacensības šautriņu mešanā.

Sacensībās 67 kungu konkurencē dalību ņēma arī seši kluba pārstāvji - Uldis Buļko, Helmšteins, Kupšis, Roga un Burkevics, Andris Laumanis. 17. vieta ierindojas gan Burkevics, gan Kupšis. Pārejie četri kluba šautriņu metēji spēja izkļūt no apakšgrupām, bet bija spiesti atzīt pretinieku pārākumu jau savā pirmajā izslēgšanas spēlē. Tādējādi visiem četriem 33. vieta.

Junioru konkurencē klubu pārstāvēja septiņi dalībnieki - pieredzes bagātie Ralfs Laumanis un Roberts Buļko un pirmos soļus sperošie Markuss Jansons, Ralfs un Roberts Lieģis, Pēters Smeķis un Kristers Deiders. Junioru sacensibas noslēdzās ar Buļko uzvaru. Otro vietu ieņēma Roberts Lieģis, bet trešajā vietā Markuss Jansons. 5. vieta Ralfam Lieģim, Ralfam Laumanim un Kristeram Deideram, bet 9. vieta Pēterim Smeķim.

Jauniešu konkurencē finālu viedoja Latvijas čempionāta fināla duets Buļko un Slišāns no Vecumniekiem. Buļko piekāpās Slišānam sacensības noslēdzot otrajā vietā. Trešo vietu izcīnja Ralfs Laumanis.

Visi sacensību rezultāti atrodami Priekules kluba mājaslapā.

Sacensību bildes atrodamas šeit.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.