Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017

Latvijas čempionāts 2018

February 1, 2018

No 26. līdz 28. janvārim Apšuciemā, viesnīcā Arkadia tika aizvadīts Latvijas čempionāts šautriņu mešanā uz kuru devās 11 klubu pārstāvoši šautriņu metēji.

Jauniešu konkurencē 2.vietu izcīnija klubu pārstāvošais durbenieks Roberts Buļko. Pusfinālā piekāpjoties Robertam trešo vietu ieņēma klubu pārstāvošais Ralfs Laumanis no Vērgales.

Markuss un Renārs Jansoni šada mēroga sacensībās startējot pirmo reizi ierindojās dalītā 5. vietā.

Kopumā sacensībās piedalījās 7 jaunieši. Par Latvijas čempionu kļuva Vecumnieku DK šautriņu metējs Rihards Slišāns.

76 kungu konkurencē uzvarēja Gatis Lancers, kurš finālā uzveica Aigaru Strēli no ŠMK Priekule.

No kluba viss labāk nostartēja Uldis Buļko, kuram dalīta 9. vieta, kas nodrošināja sev izvirzītā mērķa sasniegšanu - tuvākajās reitinga sacensības atrašanaos izsēto spēlētāju lokā.

No grupām spēja izkļūt, bet nevienu izslēgšanas kārtu neizdevās pārvarēt Jānim Kupšim, Elgaram Rogam, Edgaram Dzērvem sacensību debitantam Igoram Dubrovskim un Jānim Helmšteinam. Visiem sacensībās 33. vieta. No grupas nespēja izkļūt Romans Barkus sacensības noslēdzot 49. vietā.

Otrajā dienā 26 pāru sacensībās kungu konkurencē uzvarēja Gatis Lancers un Ilvars Draulis. Buļko ar Kupši sacensības noslēdza 5. vieta tomēr līdz galam neizmantojot labvēlīgo turnīra izlozi. Roga startējot ar Vilmāru Melderi no grupas nespēja izkļūt un sacensības noslēdza 17. vietā.

Visi sacensību rezultāti atrodami LDO mājaslapā.