Roberts Lieģis:" Nevarēju normāli nofotogrāfēt, visas rokas trīcēja!"3. janvārī kluba telpās tika aizvadīts Liepājas darts līgas 17. posms uz kuru bija ieradušies 19 šautriņu metēji, astoņi dalībnieki Liepājas spēcīgākajā līgā un 11 dalībnieki otrajā līgā.

Pirmā līga noslēdzās ar Albatrosa uzvaru pār Micīti, kurš finālu iesāka ar uzreiz iemestu 180, pēc divpadsmit bultām atstājot dubulto sektoru, bet tas viss izrādijās par maz pret Albatrosa plašo spārnu vēzienu - rezultātā 3:1 un Barkus bezgala apmierināts. Trešo vietu izcīnija Artis "Stiprais" Burkevics.

Visi rezultāti šeit.

Otrajā līgā parmaiņas pēc uzvaru izcīnja Sentis Siksna, kurš absolūti statistiski vienādā spēlē uzvarēja Baronu ar pārliecinošu 3:0.

Trešā vieta Grandberga moto kausa izcīņās ģenerālsponsoram Ingusam Grandbergam. Jāpiemina kluba jaunās paaudzes pārstāvja Roberta Lieģa pirmais maksis šautriņu mešanas karjerā un trīcošās rokas no laimes.

Visi rezultāti šeit.

Tikmēr PČ loterija noslēdzās bez rezultāta, jo kopumā izlozē piedalījās 19 labākie spēlētāji pēc PDC reitinga, bet par pasaules čempionu kļuva 20. labākais spēlētājs- Robs Kross.

Tabula šeit.

Atgādinām, ka sestdien kluba telpās tiks aizvadīta Grandberga moto kausa izcīņa šautriņu mešanā, plašāk informārcija atrodama kluba mājaslapā.Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017