Jušimura, Micītis, Barons


11. oktobrī tika aizvadīts kārtējais Liepājas darts līgas posms uz kuru kopumā bija ieradušies 18 šautriņu metēji. 9 pirmās līgas dalībnieki, 5 otrajā līgā tai skaitā līgas debitants Artūrs Preimanis un četras dāmās sacentās savas līgas ietvaros.

Pirmajā līgā teicamu stabilitāti demonstrējot uzvarēja Kristaps "Micītis" Mickus, kurš vakara gaitā nezaudēja nevienu no 21 spēlētā lega ( pirmo reizi līgas vēsturē). Deviņi no visiem legiem bija labāki par astoņpadsmito bultu. Otrajā vietā palika Romans "Albatross" Barkus, kuram spalvas finālā bija samirkušas. Trešo vietu izcīnija, mērķtiecīgi piesakot ambīcijas uz kopvērtējuma labāko trijnieku, Artis "Stiprais" Burkevics.

Vairāk šeit.

Otrajā līgā šīs sezonas tradicionālais fināls starp Robertu "Buļbo" Buļko un Elgaru "Baronu" Rogu noslēdzās ar kvalitatīvu Barona uzvaru. Raksta autors nav lietas kursā par to vai Buļbo ciestais zaudējums bija kārtējā neizmērojama lieluma traģēdija.

Vairāk šeit.

Dāmām četru dalībnieču konkurencē pārāka par visiem izrādījās Justīne Anna "Jušimura" Šmiukše. Otro vietu izcīnija un kopvērtējumā uz pirmo vietu pacēlās Ance "Sīkā" Aļļe. Trešā vieta Ievai Siksnai, bet ceturto vietu ieņēma pirmā posma uzvarētāja Gunta Bieriņa.

Vairāk šeit.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.