Jušimura, Micītis, Barons

October 12, 2017

 11. oktobrī tika aizvadīts kārtējais Liepājas darts līgas posms uz kuru kopumā bija ieradušies 18 šautriņu metēji. 9 pirmās līgas dalībnieki, 5 otrajā līgā tai skaitā līgas debitants Artūrs Preimanis un četras dāmās sacentās savas līgas ietvaros.

   Pirmajā līgā teicamu stabilitāti demonstrējot uzvarēja Kristaps "Micītis" Mickus, kurš  vakara gaitā nezaudēja nevienu no 21 spēlētā lega ( pirmo reizi līgas vēsturē). Deviņi no visiem legiem bija labāki par astoņpadsmito bultu. Otrajā vietā palika Romans "Albatross" Barkus, kuram spalvas finālā bija samirkušas. Trešo vietu izcīnija,  mērķtiecīgi piesakot ambīcijas uz kopvērtējuma labāko trijnieku, Artis "Stiprais" Burkevics.

   Vairāk šeit.

  Otrajā līgā šīs sezonas tradicionālais fināls starp Robertu "Buļbo" Buļko un Elgaru "Baronu" Rogu noslēdzās ar kvalitatīvu Barona uzvaru. Raksta autors nav lietas kursā par to vai Buļbo ciestais zaudējums bija kārtējā neizmērojama lieluma traģēdija.

   Vairāk šeit.

  Dāmām četru dalībnieču konkurencē pārāka par visiem izrādījās Justīne Anna "Jušimura" Šmiukše. Otro vietu izcīnija un kopvērtējumā uz pirmo vietu pacēlās Ance "Sīkā" Aļļe. Trešā vieta Ievai Siksnai, bet ceturto vietu ieņēma pirmā posma uzvarētāja Gunta Bieriņa.

   Vairāk šeit.

 

Please reload

Nesenie ieraksti

September 1, 2020

Please reload

Arhīvs
Please reload

Meklēt pēc tagiem
Please reload

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017