Bieriņa, Mickus, Buļko


13. septembrī kluba telpās Ganību 197 tika aizvadīts Liepājas darts līgas jaunās sezonas pirmais sacensību vakars, kurš ietvēra sevi sacensības trijās līgās, 1. līgā, 2. līgā un Dāmu līgā.

Uz pirmo posmu bija ieradušie divi līgas debitanti - Kristaps Važa un Čaiņika kausa medaļnieks Egils Jēcis. Uz pirmo dāmu līgas posmu bija ieradušās piecas drosminieces - Ance Aļļe, Alise Veite, Gunta Bieriņa, Dace Barkus un Ieva Siksna.

Dāmu līgā par pirmo vēsturisko uzvarētāju kļuva Gunta Bieriņa, kura finālā apspēlēja Anci "Sīko" Aļļi ar 2:1. Treša vieta šoreiz Dacei Barkus, kura spēlē par vietu uz goda pjedestālu uzvarēja Alisi "Alisonu" Veiti.

Visi rezultāti šeit.

1. līgā pirmā sacensību posma aklā izloze piedāvāja interesantu grupu salikumu, kur vienā grupā salozējās šīs vasaras premjerlīgas labākais piecinieks. Šīs grupas dalībnieki apliecināja savu spēku un visi četri no grupas izkļuvušie pārvarēja ceturdaļfinālu. Finālā Micītis uzvarēja Bullīti ar 3:0. Tikmēr Jāņu duelī Kupiš uzvarēja ar 3:0 Kļičko. Jāpiemin, ka šīs sezonas pirmo 180 kluba telpās iemeta Micītis, bet pie viena, protams, neapstājās.

Visi rezultāti šeit.

2. līga noslēdzās ar Buļbo teicamu sniegumu finālā, kurā viņš izrādijās pārāks par Baronu ar 3:0. Trešajā vietā šoreiz Little Scorpion, kuram arī lielais gaviļu vakars par iemestu 180.

Visi rezultāti šeit.

Nākamais sacensību posms (1.līga, 2. līga) pēc nedēļas - 20. septembrī kluba telpās Ganību 197. Dāmu līgas nākamais posms 11. oktobrī.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017