Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017

Par šī gada Čaiņiku kļūst Barons

August 30, 2017

30. augusta vakarā, kluba telpā Ganību 197 pulcējās 15 šautriņu metēji uz tradicionālo Čaiņika kausa izcīņu. Čaiņika kausa pamatideja ir dot iespēju sajust uzvaras saldo garšu un šampanieša dzirkstošo būtību šautriņu metējiem, kuriem lielās uzvaras pasaules arēnās ir vēl tikai priekšā.

Kluba organizētās sacensībās pirmo reizi atzīmējās Lauris Staņus, Janeks Kreitāls un Egils Jēcis.

Par Čaiņika kauss 2017 ieguvēja kļuva Elgars "Barons" Roga, kurš finālā ar 3:2 uzvarēja Arti "Stipro" Burkevicu. Savās pirmajās sacensībās Egils Jēcis izcīnija trešo vietu. Noslēdzošajā, asarām pilnā spēlē pret Robertu "Buļbo" Buļko Egils izrāva uzvaru 3:2 atpsēlējoties no 0:2.

Par Čaiņika kausa čaiņiku kļuva Janeks Kreitāls, kuram tā ir iespēja apmeklēt pirmo Liepājas darts līgas posmu bezmaksas.

Visi sacensību rezultāti šeit.

Liepājas darts līgas 1. posms, kas ietvers sacensības gan pirmajā līgā, gan otrājā, gan Dāmu līgā tiks aizvadīts 13. septembrī kluba telpās.