LDP 2017 čempions Mickus


30 skatītāju klātbūtnē ar Kristapa Mickus uzvaru pēdējā turnīra spēlē un tādējādi arī visā turnīrā noslēgusies šī gada Liepājas darts premjerlīga. Kristaps sacensības noslēdza ar teicamu bilanci uzvarot visās septiņās spēlēs. Kopumā Micītis zaudēja tikai piecus legus tādējādi pārspējot pirmā LDP čempiona Kaspara Saulīša sniegumu 2015. gadā, kad Saulītis savas septiņu uzvaru sērijas laikā zaudēja divpadsmit legus.

Otro vietu pateicoties legu attiecībai izcīnija Jānis Kupšis. Trešajā vietā, izdarot lielo lēcienu salīdzinot ar pagājušā gada premjerlīgu, ierindojās Uldis Buļko.

4.vieta Ēriks Gertners

5.vieta Jānis Helmšteins

6.vieta Reinis Lapa

7.vieta Romans Barkus

8.vieta Edgars Dzērve

Līdz turnīra bonusa prēmijām nevienam dalībniekam neizdevās aizsniegties. Lai arī spēlētāji nereti mērķtiecīgi centās atstāt nobeigumā 170 divus 60 sektorus nevienam tā arī neizdevās iemest, lai būtu iespēja uzmest metienu pa centru un 170 eiro prēmiju.

Lielā balva 1700 eiro par iemestu 9 šautru legu palika neapdraudēta, lai arī Mickus un Gertners pa reizei tika tālāk pa pusceļu - abiem 5 perfektas šautras.

Labākā turnīra spēle tika aizvadīta sacensību pēdējās spēles laikā, kad Mickus ar Kupši spēlējot spēles vidējais rādītājs apstājās pie 64,83.

Turnīra organizatori izsaka paldies restorānam Vecais vikings, SIA Good Roof, SIA PATA kokmateriāli, SIA Gandat Serviss un Windcut Barber Shop par turnīra atbalstīšanu.

Pērnā gada rezultāti šeit


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017