Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017

Priekules kauss 2017

August 21, 2017

No 19. augusta līdz 20. augustam Priekulē tika aizvadītas tradicionālas Latvijas reitinga sacensības  "Priekules kauss" šautriņu mešanā.

Klubu nozīmīgajās sacensībās pārstāvēja. 4 kungi, 5 juniori un 2 dāmas. Pirmajā dienā junioru konkurencē kluba audzēkņi sava starpā noskaidroja medaļniekus.

1. Ralfs Laumanis. 2. Roberts Buļko. 3. vietu ieņēma Ance Aļļe un pirmo reizi sacensībās startējošais Niks Janeks Kreitāls. Alise Veite sacensības noslēdza 5. vietā.

Jauniešu konkurencē  jaunie šautriņu metēji varēja mācīties no Riharda Slišāna, kurš kļuva par jauniešu turnīra uzvarētāju. 2. vieta Ralfs. 3. vietu ieņēma abas meitenes - Ance un Alise, bet piektā vieta Robertam.

Kungu konkurencē Uldis Buļko ar Jāni Kupši kvalificējās izslēgšanas spēlēm, abi pirmajā kartā piekāpās pretiniekiem un sacensības noslēdza 17. vietā. No grupas nespēja izkļūt Romans Barkus un Sentis Siksna, kuram izloze iedeva iespēju pārbaudīt savas šī brīža spējas pret Latvijas patronu Razmu un reitinga top 8 spēlētāju Laimoni Nagli.

Otrajā dienā pāru sacensībās Kupšis ar Buļko sacensības noslēdza 9. vietā.

Dāmu pāru sacensībās abas  sacensību debitantes Justīne Anna Šmiukše un Ance Aļļe startēja veiksmīgi spējot iekļūt izslēgšanas spēlēs un savu vienīgo uzvaru izcīnot ar ļoti  orģinālu finiša kombināciju - 39 atlikumā (sektors 1 un divreiz 19).