LDL trešā sezona noslēdzas ar Mickus uzvaru10. maijā bārā "Vecais vikings" noslēdzās trešā Liepājas darts līgas sezona. Pēdējā sacensību posmā uzvaru izcīnija Kristaps "Micītis" Mickus. Micītim tā kopumā bija divpadsmitā uzvara trīsdesmit sezonas posmos un pelnīta uzvara sezonas kopvērtējumā.

Vairāk par posmu šeit.

Otro vietu LDL pirmajā līgā otro gadu pēc kārtas izcīnīja Jānis "Kupidons" Kupšis, bet trešo vietu, sezonas vidū krietni uzlabojot savu sniegumu, izcīnija Uldis "Bullītis" Buļko. Ar ceturto vietu bija spiests samierināties pirmo divu sezonu trešās vietas ieguvējs Romans "Albatross" Barkus.

Pirmās līgas sabiedrību būs spiesti atstāt šogad nestartējošie Andulis Pļaviņš un Andris Niedrīte, bet Irēna "Airīna" Bauze saskaņā ar LDL nolikumu gatavojas pārspēlei ar otrās līgas trešo vietu.

LDL otrajā līgā sezonas sākumā pārliecinoši izvirzoties vadībā, bet vēlāk reto apmeklējumu dēļ no visai drošas pirmās vietas uz trešo vietu nokrita Andris "Kukars" Barkus. Kukars gatavojas pārspēlei par iekļūšanu pirmajā līga. Otro vietu kopvērtējumā izcīnija Artis "Stiprais" Burkevics, bet otrās līgas čempions šogad Jānis "Kļičko" Helmšteins. Kļičko izcinot pirmo vietu arī ir nodrošinājis iespēju piedalīties šī gada premjerlīgā.

Statistikas rādītājos individuāli labākie bija Kukars ar 12 iemestiem 180 un Micītis ar 36 maksimumiem, kas ir labākais rādītājs trīs gadu laikā uzlabojot Madara Razmas sasniegto 1. sezonā - 33 maksimumi. Augstākais finišs Arturam Auderam otrajā līgā - 152. Bet pirmājā līgā otro gadu pēc kārtas ir arī viens 170 finišs - šoreiz Jāņa Birznieka kontā. Labākā bulta pirmajā līgā Aigaram Strēlim - 11. Bet otrajā līgā visus pārsteidza Roberts Buļko - 15. bulta.

Līgas kopējais iemesto 180 rādītājs apstājās pie 168, kas ir par 41 vairāk kā labākajā sezonā pirms tam.

Līgas kopējais apmeklējums sezona otrajā pusē strauji kritās, bet tas tomēr ļāva kopējo apmeklējumu mazliet uzlabot - 11 apmeklējumi vairāk par rekordsezonu un 451 apmeklējums kopā.

Liepājas darts premjerlīgas un LDL pāru kauss nolikums tiks publicēts nākamās nedēļas laikā, vienlaikus noskaidrosim un paziņosim galīgo LDP 2017 dalībnieku sastāvu


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017