Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

© ŠMK "Liepāja" 2017

LDL pāru kauss tuvojas

April 6, 2017

5. aprīlī uz Liepājas darts līgas 25. posmu Ganību ielā 197  ieradās 16 šautriņu metēji. Deviņi no tiem pirmajā līgā un septiņi otrajā līgā.

Sacensību vakarā, kurā kopumā dalībnieki iemeta 12 maksimumus, atkārtojot līgas labāko,  trīs nedēļas veco rādītāju, savu pārākumu nodemonstrēja ŠMK Priekule pārstāvji. Aigars "Bandavas ķēniņš" Strēlis stabilā spēlē uzvarēja savu kluba pārstāvi Jāni Birznieku ar 3:2. Trešo vietu piecu legu spēlē izcīnija Reinis "A4" Lapa.

9. vietā palika un bezmaksas nākamo sacensību posmu nopelnīja Jānis "Kupidons" Kupšis.

Vairāk šeit.

Otrajā līgā piektā apmeklējuma reize Priekules kluba šautriņu metējam Arturam Auderam izrādījās laimīgā un beidzot izdevās sacensību vakaruu noslēgt ar uzvaru finālā. Otro vietu ieņēma Jānis "Kļicko" Helmšteins, kurš ilgi gribējis iemest divus 180 vienā vakarā izdarīja to šoreiz par vienu reizi vairāk. Trešo vietu izcīnja Artis Burkevics uzveicot Elgaru "Baronu" Rogu.

Nedēļas nogalē kluba Uldis Buļko, Romans Barkus, Jānis Kupšis, Jānis Helmšteins un Sentis Siksna dosies uz Latvijas reitinga sacensībām Jēkabpilī. Sentim tā būs debija šāda mēroga sacensībās.

Vēlamies informēt, ka arī šogad tiks aizvadīts Liepājas darts līgas pāru kauss pludmales kafejnīcā. Nolikums, sacensību vieta un laiks tiks publicēts tuvākajā laikā. Atgadinām, ka LDL pāru kausa veidoto pāru princips ir reitinga spēcīgāko spēlētāju apvienojot ar reitingā vājāko spēlētāju. Iepriekšējā gadā par LDL pāru kausu ieguvējiem kļuva Aigars Strēlis kā reitinga 1. numurs un Jānis Kaucis kā reitinga 36. numurs.

Saskaņā ar LDL nolikumu informējam, ka LDL 2017/18 pirmās līgas dalībnieku sastāvs netiks paplašināts, tas nozimē, ka automātisku ceļazīmi uz augstāko līgu iegūs otrās līgas pirmās divas vietas, bet trešā vieta aizvadīs pārspēli ar pirmās līgas 14. vietu. Spēle paredzēta LDL noteikumu ietvaros. Sacensību vieta un laiks tiks paziņots tuvākajā laikā.