Vecais vikings Mickus29. martā klubā "Vecais vikings" tika aizvadīts Liepājas darts līgas 24. posms uz kuru bija ieradušies 11 šautriņu metēji. Posms tradicionāli tika izspēlēts pēc vienmīnusa sistēmas un aklās izlozes. Par posma uzvarētāju kļuva Kristaps "Micītis" Mickus, kurš finālā izvēlējās miesnieka lomu un uzvarēja Uldi "Bullīti" Buļko. Rezultāts 4:2. Micītim kā posma uzvarētājam dāvanu karte 10 eiro vērtībā no "Vecā vikinga". Alus kausu uz bāra rēķina par iemestu 180 nopelnīja Romans "Albatross" Barkus un abi finālisti, kuri to paveica savstarpējās spēles laikā. Trešo vietu ieņēma Albatross un Kaspars "Saule" Saulītis.

Vairāk šeit.

Pielozēto pāru komercturnīrā pēc sacensību oficiālās daļas četru pāru konkurencē uzvaru izcīnija Kupšis/Saulītis, otro vietu ieņēma Melderis/Helmšteins, trešie palika Barkus/Buļko, bet olimpisko četrinieku noslēdza Burkevics/Gertners.

Nākamais LDL posms pēc nedēļas kluba telpās Ganību ielā 197. Pēdējais no paredzētajiem sešiem posmiem "Vecajā vikingā" būs pēc sešām nedēļam, kurš būs sezonas noslēdzošais posms, tajā paredzēta labāko spēlētāju apbalvošana. Darām zināmu, ka ir panākta gala vienošānās par "Liepājas darts premjerlīga 2017" turnīra aizvadīšanu "Vecā vikinga" telpās.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017