Lapa izlaiž uzvaru, Burkevicam pēdējos piecos finālos zaudējums8. martā kluba telpās Ganību ielā 197 tika aizvadīts Liepājas darts līgas 21. posms. Kopumā uz sacensībām bija ieradušies 8 šautriņu metēji 1.līgā un septiņi censoņi 2.līgā.

Pirmajā līga uzvaru izcīnija Kristaps "Micītis" Mickus, kurš finālā atspēlējās no 0:2 pret Reini "A4" Lapu. A4 neizmantoja vairākas mačbultas, lai izcīnītu savu otro uzvaru šosezon. Tikmēr Micītis turpina demonstrēt psiholoģiski nobriedušu spēli un savā ceļā uz finālu abu spēļu piektajos legos spēja tos noslēgt ar 15. bultu. Trešo vietu ieņēma Jānis "Kupidons" Kupšis.

Vairāk šeit.

2. līgā uzvaru izcīnija Andris "Kukars" Barkus, kuram tā bija divpadsmitā uzvara no 16 posmiem, kuros ņēmis dalību. Finālā zaudējumu cieta Artis Burkevics. Trešo vietu izcīnija Jānis "Kļičko" Helmšteins, kurš uzveica Arturu Auderu. Kļičko vakara gaitā atzīmējās ar diviem 100+ finišiem. Kļicko kopā tādi ir 8 un tas ir labākais rādītājs starp visiem Liepājas darts līgā 37 startējušajiem dalībniekiem.

Vairāk šeit.

Sacensību galvenais tiesnesis aicina šautriņu metējus iepazīties un izvērtēt Liepājas darts līgas nolikumu un disciplināro reglamentu, Pārliecināties par savu spēju to ievērot, būt godīgam pret sevi, izrādīt cieņu sacensību galvenajam tiesnesim un citiem kluba aktīvistiem, tai skaitā kluba atbalstītajiem, kas idejai par šautriņu mešanu kā sportu ir noticējuši. Klubs vēlas atgādināt, ka izstrādātais DK reglaments un arī kluba telpas izstrādātie iekšējās kārtības noteikumi nav izstrādāti ar mērķi kādu sodīt, bet lai ļautu izsprast elementārus uzvedības standartus, kuri kalpo par pamatu šautriņu mešanas attīstības veicināšanai.
Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017