Vaiņodes kauss 2017


18. fabruāri Vaiņodē tika aizvadīts Latvijas reitinga otrais sacensību posms šautriņu mešanā. Kopumā uz sacensībām bija ieradušies vairāk par 80 dalībniekiem starp kuriem arī mūsu klubu pārstāvošie juniori Laumanis, Delveris un Buļko un 6 kungi - Lapa, Laumanis, Kupšis, Buļko, Helmšteins un Burkevics, kuram tā bija debija šāda mēroga sacensībās. Sacensību dienā iesākās ar labākā šautriņu metēja noskaidrošanu u-15 vecuma grupā un šoreiz tas bija Ralfs Laumanis. 2. vietu Danielam Delverim, bet 3. vieta Robertam Buļko.

Jauniešu konkurencē, kas ir vecumā grupa līdz 18 gadu vecumam Ralfam Laumanim vēl vienam medaļa - šoreiz trešā vieta. Robertam Buļko ceturtā vieta, bet Danielam Delverim 5.vieta.

Pieaugušo konkurencē Arti Burkevicu debijas reizē iepriecināja izloze - nokļūt vienā grupā ar aktuālo Latvijas čempionu Strēli un Lietuvas čempionu Čipli.

Vislabāk sacensībās veicās Jānim Kupšim, kura veiksmīgā sacensību dienā apstājās pusfinālā pret Arūnu Čipli - zaudējums ar 4:5. No grupas spēja izkļūt arī Uldis Buļko, kurš spēlē par iekļūšanu labāko 16 dalībnieku skaitā bija spiests atzīt turnīra finālista, Riharda Slišāna pārākumu ar 3:4.

Pārējie kluba dalībnieki no grupas nespēja izkļūt un ierindojās 33. vietā.

Plašāk par sacensībām Priekules kluba mājaslapā


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.