Albatrosa ilgais ceļš klintīs noslēdzies
15. februārī tika aizvadīts Liepājas darts līgas 19. posms uz kuru pirmajā līga bija ieradušies 7 dalībnieki, bet otro līgu apmeklēja 8 dalībnieki no kuriem trīs bija līgas debitanti - Mārcis "Hrūša" Štolceris, Edgars "Koļa" Kovaļskis un Justīne Anna "(Justkuss vai Jušimura)" Šmiukše.

Pirmās līgas pusfinālu veidoja LDL reitinga labākie četri šautriņu metēji - Buļko, Kupšis, Mickus un Barkus. Finālā nespēja iekļūt neviens no favorītiem uz papīra. Finālā spēlēja Romans "Albatross" Barkus ar Uldi "Bullīti" Buļko. Ar patiesu smaidu sejā par Liepājas darts līgas 19. posma uzvarētāju kļuva Albatross. Spēles rezultāts 3:2. Pēdējo reizi Albatrosam kādā no LDL posmiem bija izdevies uzvarēt pirms 66 sacensību vakariem. Sērija iespaidīga un mazliet neticama ņemot vērā Albatrosa spēles līmeni. Vairāk par 8. posmu pirmājā sezonā šeit.

Lido, Albatross, lido!

Trešajā vietā šoreiz Jānis "Kupidons" Kupšis.

Vairāk šeit.

Otrajā līgā labāko četriniekā iekļuva līgas smagsvari un Nīcas sporta hallē uzstādītā mērķa iedrošinātie debitanti bija spiesti sadalīt vietas otrajā četriniekā. Uzvaru no rokām fināla izlaida Artis Burkevics. Esot vadība ar 2:0, Artis bija spiests piekāpties Andrim "Kukaram" Barkus ar 2:3. Spēlē par trešo vietu Elgars "Barons" Roga uzvarēja Jāni "Kļičko" Helmšteinu.

Vairāk šeit.

Nākamais sacensību posms par 99,9% plānots aizvadīt kluba jaunajās telpās Ganību ielā 197. Sekojiet līdzi informācijai mājaslapā un arī facebook.Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017