Mickus turpina, Kļičko trīs finiši18. novembrī Flotes ielā 16 tika aizvadīts Liepājas darts līgas 16. posms uz kuru bija ieradušies kopumā 15 šautriņu metēji. Deviņi no augstākās līgas un seši otrās līgas dalībnieki.

Pirmajā līgā labāko duetu šoreiz veidoja Kristaps "Micītis" Mickus un Reinis "Rainis" Lapa. Pa abiem kopā finālistiem izdevās aizvadīt šīs sezonas labāko finālu. Pirmajā legā Rainis neizmantoja iespēju nobreikot ar 16. bultu un lai arī spēle turpināja būt līdzvērtīga, beigu rezultāts 3:0. Micitis pie reizes atzimējās ar vienu maksimumu fināla laikā. Trešā vieta Uldim "Bullītim" Buļko.

9. vietā šoreiz bija spiests palikt Andris "Skorpions" Laumanis, kā mierinājuma balva nākamais sacensību posms bezmaksas.

Vairāk šeit.

Otrajā līgā par uzvarētju 5 legu spēlē kļuva Andris "Kukars" Barkus. Zaudējumu ar 2:3 bija spiests atzīt Artis Burkevics. Arī šis fināls bija līgas labākais šosezon. Trešo vietu izcīnija mīlestību pret šautrām atguvušais Daniels "Dunčuks" Delveris uzveicot vienu no līgas varenajiem Jāni "Kļičko" Helmšteinu.

Vairāk šeit.

Kluba vēlas informēt, ka katru pirmdienas vakaru sākot no 17:30 līdz 21:00 ir iespējas izmantot kluba telpas treniņu apmeklējumiem. Kontaktēties ar Romanu Barkus.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.