Liepājas darts premjerlīgas čempions izslēdz Razmu, par Latvijas čempionu kļūst Strēlis


Latvijas čempionāta otrā diena noslēdzās ar pēdējo gadu Latvijas mēroga lielāko sensāciju, kad pusfinālā Liepājas darts premjerlīgas 2016 čempions, ŠMK Priekule šautriņu metējs Kristaps "Micitis" Mickus uzvarēja neapstrīdamo Latvijas šautriņu mešanas patronu Madaru "Razmatazu" Razmu. Mickus pusfinālu noslēdza ar120 finišu un 5:4 uzvaru. Finālā Mickus stājās pretī pašreizējais Liepājas čempions Aigars "Bandavas ķēniņš" Strēlis. Par Latvijas čempionu 2017 kungiem 8 legu spēlē tika kronēts Strēlis. Spēles gala rezultāts 5:3. Trešajo vietu kopā ar Razmu ieņēma Aivars Šutka no Viļāniem.

Dāmām pirmo reizi par Latvijas čempioni tika kronēta Irēna Bauze no ŠMK Priekule, kura fināla no 2:4 atspēlējas un uzveica ar 5:4 tā brīža aktuālo Latvijas čempioni Andu Seimani no BDK Lūsis. Trešo vietu ieņēma Marija Ružāne un Avelīna Lāce.


Kluba pārstāvju sekmes izrotāja kluba jaunieši Roberts Buļko un Ralfs Laumanis. Ralfs kļuva par pirmo Latvijas čempionu junioru ieskaitē, kura ir izveidota šogad. Roberts ierindojās 2. vieta.

Jauniešu konkurencē par čempionu kronēja perspektīvo Rihardu Slišānu no Vecumnieku DK. Otro vietu ieņema Uģis Āboliņš no ŠMK Vecpiebalgas. Bet trešā vieta mūsu censoņiem.

Kungu konkurence kluba pārstāvju veikums bija nepietiekams, kas rezultējas ar to, ka no grupas spēja izkļūt tikai Edgars "Kebabs" Dzērve turnīru noslēdzot 17. vietā. Pārējie kluba dalībnieki bija spiesti samierināties ar 33. vietu.

Gandarījuma kauss šagad nokļuva kluba īpašumā. Savā Latvijas čempionāta debijā to izcīnija Jānis "Kļičko" Helmšteins.


Pirmās dienas vakarā pielozēto pāru sacensībās Jānis Kupšis un Uldis Buļko bija spiesti samierināties ar zaudējumu spēlē par trešo vietu ar 2:3.

Pāru sacensības kluba pārstāvji aizvadīja sekmīgāk. Izņemot Ralfu Laumani un Robertu Buļko visi spēja kvalicēties izslēgšanas spēlēm. Viss labāk veicās mūsu LDL 2.līgas duetam A.Barkus/Helmšteinam. Sacensības viņi noslēdza 5. vieta. Pārejie pāri dalīja 9.vietu.

Nākamās reitinga sacensības tiks aizvadītas 18. februārī, Vaiņodē.

Visi rezultāti šeit.Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.