1:1 (5:5) ŠMK Priekule un ŠMK Liepāja fināla duelī

4. janvāri tika aizvadīts Liepājas darts līgas 14. posms. Kluba telpās Flotes ielā 16 uz sacensību vakaru bija ieradušies 22 šautriņu metēji - 11 pirmajā līgā un 11 otrajā līgā -bez debitantiem, bet ar patiesi ieinteresētiem jaunpienācējiem.


1. līgas finālā viens nevarēja, otrs garlaikojās, kas noveda pie tā, ka uzvaru neloģiski garā spēlē ar 3:2 izcīnija Aigars "Bandavas ķēniņš" Strēlis. Nevarīša lomā šoreiz Jānis "Kupidons" Kupšis. 3. vietu izcīnija Irēna ( Sirēna? Airīna? jūsu versijas komentāros!) Bauze, kura uzveica Jāni Birznieku.

Juris "Dox" Kibaļčics gandarīts par izcīnīto 9. vietu un bezmaksas nākamo sacensību posmu.

Vairāk šeit.

2.līgā uzvaru izcīnija tās nerakstītais līderis Andris "Kukars" Barkus. Kukars nodemonstrēja raksturu finālā un atspēlējās no 0:2 pret pieredzes bagāto Arturu Auderu. Arturam gan mierinājums par labāko uzrādīto vidējo spēles rādītāju starp 2.līgas fināliem. 3. vietu izcīnija Artis Burkevics uzvarot savu reitinga kaimiņu Andri Cicenu.

9. vieta un bezmaksas nākamais sacensību posms Kristapam Skaldim.

Vairāk šeit.

Jāpiemin, ka uz 27. Latvijas čempionātu šautriņu mešanā, kurš tiks aizvadīts no 13. - 15. janvārim Jēkabpilī dosies arī ŠMK Liepāja pārstāvji. Pirms 15. posma ir jau noskaidroti divi dalībnieku pāri pāru sacensībām. Jānis Helmšteins spēlēs ar Andri Barkus un Reinis Lapa spēlēs kopā ar Andri Laumani. Par atlikušajiem pāriem vadoties pēc LDL reitinga 100% skaidrība vēl nav, bet tikai lielas apstākļu sakritības rezultātā pāri Kupšis/Barkus un Buļko/Dzērve var tikt mainīti.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017