Vienpadsmit 180! Jessooo! (c) Dox


21. decembrī tika aizvadīts pēdējais LDL posms 2016. gadā. Uz trīspadsmito LDL posmu bija ieradušies 17 dalībnieki. Astoņi pirmajā līgā un 9 otrajā līgā.

Pirmās līgas finālā reitinga līderu duelī Kristaps "Micitis" Mickus uzveica Jāni "Kupidonu" Kupši ar 3:2. Micītim finālā divi maksimumi. Otrais no tiem spēles izšķirošajā legā, Micītim esot iedzinējos, palidzēja "nolikties" uz finišu 24, kuru nākamajā piegājienā veiksmīgi arī realizēja - legs un spēle.

Spēlē par 3. vietu Romans "Albatross" Barkus uzveica Uldi "Bullīti" Buļko ar 3:2. Albatrosam vienā no spēles legiem iemetot 180 un "noliekoties" uz dubulto Bullītis laiku netērēja un uzreiz finišēja no 160.

Vairāk šeit.

2.līgā savu pirmo zaudējumu šajā sezonā play off stadijā cieta Andris "Kukars" Barkus. Kukars ceturdaļfinālā atzina Ingusa Grandberga pārākumu. Fināla tikās šī brīža 2.līgas karstākie metēji - Jānis "Kļičko" Helmšteins un Artis Burkevics. Kļičko finālā ar 3:2 uzvarēja Burkevicu, uzvarētājam arī iemests 180 fināla laikā. 3. vietu izcīnija 2.līgas vakara varonis Ingus Grandbergs, kurš uzveica Ralfu "Little scorpion" Laumani.

Vairāk šeit.

Pēdējo turnīru 2016. gadā izdevās noslēgt ar rekordu - pa visiem kopā iemesti vienpadsmit 180 vienā vakarā. LDL 3. sezona šajā rādītājā turpina pārliecinoši virzīties uz labāko sezonu vēsturē.

Darām zināmu, ka sākot no 14. sacensību posma (4.janvāris) dalības maksa par posmu tiks paaugstināta līdz 3 eiro. Jauniešiem, bērniem bez maksas. Kluba telpu maiņa plānota februāra pirmajās nedēļās.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.