Melderis un debitants Roga uzvar, bet Birznieks vienkārši malacītis


Pēc divu nedēļu pārtraukuma atsākās Liepājas darts līga. Uz devīto sezonas posmu 1.līgā bija ieradušies desmit šautriņu metēji, bet otrā līga šoreiz bija pulcējusi astoņu dalībniekus, starp kuriem bija atrodami trīs līgas debitanti - Edgars Kaminskis, Sentis Siksna un Elgars Roga.

Astotajā posmā pirmo uzvaru līgas vēsturē izcīnija Durbes "Bullītis" šoreiz kārta pienāca Vilmāram "Captain Billy" Melderim. Kapteinis Billijs sagādāja Kristapam "Micītim"Mickus jau ceturto zaudējumu pēc kārtas LDL finālos. Billijam pirmā uzvara atnāca viņa 19. piedalīšanās reizē. Trešā vieta Jānim Birzniekam, kurš vakarā gaitā atzīmējās ar 170 finišu - pirmais šogad, otrais līgas vēsturē, abi ŠMK Priekule pārstāvju izpildījumā. Uldim "Bullītim" Buļko pēc zoles pienāca kritums - šoreiz 9.vieta un bezmaksas nākamais turnīrs.

Vairāk šeit.

2. līgā Elgars Roga atnāca, ieraudzīja un uzvarēja. Finālā viņš pārspēja Jāni Helmšteinu, kurš vēl pie uzvaras kādā no posmiem nav ticis. Trešo vietu izcīnija Artis Burkevics, kurš pārspēja citu līgas debitantu Senti Siksnu.

Vairāk šeit.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017