Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017

Lavrentjeva, Strēlis un Buļko kļūst par Liepājas čempioniem

November 13, 2016

12. novembrīs Liepājas olimpiskajā centrā tika aizvadīts otrais Liepājas atklātais čempionāts šautriņu mešanā. Kausu un medaļu komplekti tika sadalīti kungu, dāmu un jauniešu konkurencē. Kopumā uz sacensībām bija ieradušies 32 kungi, 9 dāmas un 6 jaunieši.

Kungu konkurencē par Liepājas čempionu kļuva pērnā gada finālists Aigars Strēlis. Finālā zaudējumu bija spiests atzīt Nauris Gleglu nu Kolkas, bet trešo vietu izcīnīja Oskars Kovaļevskis no Bauskas. ŠMK Liepāja pārstāvju rezultāti pieticīgi. 9. vietu ieņēma Romans Barkus un Uldis Buļko, bet Jānim Kupšim, Edgaram Dzērvem, Jānim Helmšteinam, Andrim Laumanim, Ralfam Laumanim, Robertam Buļko dalīta 17. vieta.

Dāmām uzvaru saspringtā spēlē izcīnija rīdziniece Sarmīte Lavrentjeva, otro vietu ieņēma vaiņodniece Irēna Bauze, bet trešajā vietā ŠMK Priekuli pārstāvošā liepājniece Kristīne Mickus.

Jauniešu konkurencē  dubultuzvaru izcīnija ŠMK Liepājas pārstāvji.  Čempionu godā Roberts Buļko no Durbes, bet sudrabs Ralfam Laumanim no Vērgales. Trešo vietu izcīnija Latvijas futbola sieviešu izlasi pārstāvošā nīceniece Karlīna Miksone.

Statistika rādītājos atzīmējās Gunārs Grauze no Irlavas ar 150 lega noslēgumu (60;60;30), bet veiksmīgākie iemesto 180 rādītājā bija trīs dalībnieki. Papildspēlē, metot pa centru, piemiņas balvu izcīnija Raimonds Jankūns no Bauskas. Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Aivis Konstantinovičs.

Klubs izsaka paldies dalībniekiem par piedalīšanos, bet Liepājas sporta pārvaldei, Liepājas olimpiskā centra darbiniekiem, ziedu veikalam "Puķu bode", Nīcas tūrisma centram par atbalstu sacensību organizēšanā.

Bildes atrodamas mājaslapas galerijā, sacensību lapas drīzumā.