Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

© ŠMK "Liepāja" 2017

Strēlis, Kupšis, R.Barkus

April 27, 2016

27. aprīli Flotes ielā 16 tika noslēgta Liepājas darts līgas 2. sezona. Uz šīs sezonas pēdējo posmu bija ieradušies 11 šautriņu metēji.

Sacensību pēdējā posmā uzvaru izcīnija Aigars Strēlis, kurš visa vakara gaitā zaudēja tikai vienu legu. Finālā Aigars ar 3:0 uzvarēja Jāni Kupši. Aigaram bārs "Loms" dāvā dāvanu karti 10 eiro vērtībā. Spēlē par trešo vietu Reinis Lapa uzvarēja Romanu Barkus.

Gandarījuma turnīrā uzvarēja Andris Laumanis, kurš pārspēja šis sezonas gandarījumu turnīru līderi Ēriku Gertneru. Andrim nākamās sezonas pirmais sacensību posms būs bezmaksas.

Vairāk par sacensībām šeit.

Sezonas kopvērtējumā uzvarēja Aigars Strēlis pateicoties teicamai sešu posmu uzvaru sērijai sezonas beigās. 2. vietu ieņēma Jānis Kupšis, bet 3. vietu otro gadu pēc kārtas okupēja Romans Barkus.

Statistikas ailēs par 180 un finiša karali, iemetot izcilo 170, kļuva Aigars Strēlis. Labākais sacensību legs bija nobeigts ar viepadsmito bultu. To paveica gan Aigars Strēlis, gan Kaspars Saulītis.

Pēc izstrādāta LDP nolikuma un LDL noslēguma reitinga Liepajas darts premjerlīgai 2016 ir kvalificējušies Jānis Kupšis, Romans Barkus, Kaspars Saulītis, Reinis Lapa, Ēriks Gertners, Andulis Pļaviņš, Irēna Bauze un Edgars Dzērve. Ņemot vērā pērnā gada pieredzi, kad spēlētāji atsākās no iespējas startēt sacensības iespejamais dalībnieku sastāvs var mainīties. Tuvākās nedēļas laikā dalībnieku sastāvs tiks precizēts.

Noslēdzoties LDL 2. sezonai ir arī noskaidroti četri labākie ŠMK Liepāja šautriņu metēji kuriem būtu jāparstāv klubs komandu sacensībās BALTIC CUP OPEN 2016  Traķos no 17. līdz 18. septembrim. Paredzētie dalībnieki Jānis Kupšis, Romans Barkus, Reinis Lapa un Andulis Pļaviņš.

Atgādinām ka no nākamās sezonas Liepājas darts līga tiks dalīta divās līgās spēcīgākajā līgā startēs šīs sezonas labākie 16 reitinga dalībnieki, bet otrajā līga startēs visi pārējie.

LDL pāru kausa sacensību datums un nolikums tiks publicēts tiks tuvākajā laikā, bet klubs var darīt zināmu, ka sacensību vieta būs pludmales kafejnīca "Vēju dārzs".