Divas 9. vietas

No 18. - 20. decembrim Saulkrastos norisinājas pēdējās Latvijas reitinga sacensības šajā gadā. - LDO kauss. Sacensībās kungu konkurencē un pāru sacensībās piedalījās viens ŠMK Liepāja šautriņu metējs - Jānis Kupšis. Sestdien, individuālajās sacensībās Jānis ieņēma 9.vietu par tikšanu labāko astotniekā piekāpjoties Oskaram Kuzmanam no ŠMK Vecpiebalgas ar rezultātu 1:4. Svētdienas rītā pāru sacensībās Jānis startēja kopā ar ŠMK Priekule pārstāvi Andri Ziemeli. Sacensības duets noslēdza ar 9. vietu ciešot zaudējumu pret Aigaru Strēli un Jāni Birzieku no ŠMK Priekule ar rezultātu 3:4 nespējot realizēt nevienu no 9 mačbultām.

Vairak par sacensībām LDO mājaslapā.

Līdz ar šīm sacensībām Latvijas reitinga sezona ir noslēgusies. Viss augstāk Latvijas reitingā no ŠMK Liepāja ierindojās Jānis Kupšis - 15.vieta. Romanam Barkus 34. vieta. Edgaram Dzērve 47. vieta. Gunāram Rogam 68.vieta. Andim Žvirgždinaitim 78.vieta. Vilmāram Melderim 82.vieta. Jānim Miglavam 86. vieta tā arī ne reizi nestartējot nevienā no reitinga posmiem.

Viss reitings šeit.

Nākamās Latvijas mēroga sacensības ir Latvijas čempionāts šautriņu mešanā Saulkrastos no piektā līdz septītajam februārim.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.