Niedrīte pret Kupši 1:1

6. decembra vakarā tika aizvadīts šī gada pirmspēdējais sacensību posms Liepājas darts līgā. Uz sacensībām kopumā ieradās 16 šautriņu metēji, vakars bez debitantiem, bet sacensību apritē atgriezās viens no spēcīgākajiem šautriņu metējiem Liepājas apkaimē - Andis Žvirgždinaitis.

Sacensībās triumfēja Andris Niedrīte uzvarot Jāni Kupši ar rezultātu 3:2 atspēlējoties no 0:2. Abi finālisti vakara vienīgos zaudējumus piedzīvoja savstarpējās spēlēs, kuras bija divas - pirmā un pēdējā. Andrim šosezon otrais fināls, otrā uzvara un otrā dāvātā dāvanu karte 10 eiro vērtībā no bāra "Loms". Trešo vietu izcīnija Andulis Pļaviņš kurš lēnām, bet pamatīgi piesaka ambīcijas uz iekļūšanu Liepājas darts premjerlīgā 2016.

9.vietu izcīnija Ēriks Gertners tādējādi nodrošinot nākamo sacensību posmu bezmaksas.

Vairāk par posmu šeit.

Pirms kārtējā sacensību posmu šautriņu mešanu ieradās izmēģināt 3 bērni - Daniels, Ralfs, Roberts. Pie fināla mērķa vietas izcīnija Daniels pārī ar Andri Laumani un Ralfs pārī ar Jāni Kupši, bet trešo vietu ieņēma Roberts un Romans Barkus. Spēlē 501 uzvarēja Ralfa un Jāņa pāris Ralfam noslēdzot legu sektorā 2X1.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.