Jaunās sezonas sākums un nolikums

Jau pēc divām nedēļām 9. septembrī, sākas jaunā Liepājas darts līgas sezona pirms kuras, kā jau ziņojām, nedēļu iepriekš 2. septembrī tiks noskaidrots Čaiņika kauss 2015 ieguvējs šautriņmešanā. Jaunājā LDL sezonas nolikumā ir mainīti daži nolikuma punkti. Kā svarīgākais jāmin, ka sacensībās tiek rīkotas šautriņmetējiem - amatieriem, kuru ambīcijas šobrīd nav pasaules virsotņu iekarošana. Tāpat ir izmaiņas punktu sistēmā. Attiecībā uz kopvērtējumu vērts pieminēt svarīgu niansi -noslēguma kopvērtējumā tiks vērtēti katra dalībnieka 24 labākie posmi no kopumā paredzētājiem 30 sacensību posmiem. Sākot ar šo sezonu visu spēļu izšķirošos legus sāks spēles pirmā lega sācējs.

Nolikums šeit.

Pirms jaunās sezonas pirmās izmestās bultas notiks 1. LDL sezonas labāko spēletāju apbalvošana. Atgādinām, ka pirmajā sezonas noslēguma labāko trijnieku veidoja Jānis Kupšis, Kaspars Saulītis un Romans Barkus, bet Madars Razma nokārtoja sev hattrick izceļoties visos statistikas rādītājos - 11. bulta, 33 maksimumi un finālspēles pasaules klases vidējais rādītājs - 101.8.

Domājot par LDL nākotni, lai spēles līmeņi būtu daudzmaz līdzīgi, tiek domāts par LDL dalīšanu līgās. Kur optimālais dalībnieku sadalījums būtu 16 dalībnieki līgā(zemākajā no līgām - dalībnieku skaits variējas no intereses), pie minētā optimālā dalībnieku skaita varētu nonākt pakāpeniski.Vadoties pēc intereses un apmeklētības ziemā var tikt pieņemts lēmums jau nākamajā gadā dalīt līgas pēc 2.sezonas reitinga. Izveidotajās līgās būtu paredzēta ikgadēja rotācija starp līgu veiksmīgākajiem un neveiksmīgākajiem dalībniekiem.
Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.