Nekas nemainās, nākošo nedēļu sezonas pēdējais posms

3. jūnijā Flotes ielā 16 tika aizvadīts Liepājas darts līgas 26. posms. Sacensībās piedalījās 12 šautriņu metēji. Starp tiem divi līgas debitanti - Jānis un Mārtiņš Kaucis. Par sacensību vakara uzvarētāju kļuva Madars Razma finālā pieveicot Jāni Kupši ar rezultātu 3:0. Madaram bārs "Loms" dāvā dāvanu karti 10 eiro vērtībā. Spēlē par trešo vietu Kaspars Saulītis izrādījās pārāks par Andi Žvirgždinaiti ar rezultātu 3:1.

Vairāk par posmu šeit.

Reitings LDL reitinga sadaļā.

Sezonas pirmspēdējā posmā tika atrisināti visi jautājumi par pirmās un otrās vietas sadali pirmajā Liepājas darts līgas sezonā. Jānis Kupšis sezonas kopvērtējumu noslēgs uzvarētāja statusā, bet Kaspars Saulītis ir nodrošinājis otro vietu. 3. vietas ieguvējs tiks noskaidrots sacensību pēdējā posmā starp Romanu Barkus un Ēriku Gertneru. Abu censoņu starpā šobrīd ir 5 punkti.

Pirms kārtējā LDL posma šautriņu mešanu ieradās izmēģināt 6 bērni. Ance, Reinis, Toms, Daniels, Luīze un Dmitrijs. Dienas beigās bērni noskaidroja divus finālistus pie fināla mērķa un kopumā četrus veiksmīgākos, kas nākamajā nedēļā varēs ņemt dalību pēdējā LDL sacenību posmā. Ar lielām bļaušanām, priekiem un bēdām 4 veiksmīgākie izrādījās Ance, Toms, Dmitrijs un Reinis. Pie fināla mērķa Toms apspēlēja Anci noslēdzot legu sektorā 2X9 ar 42. bultu.


Nesenie ieraksti
Arhīvs
Meklēt pēc tagiem
No tags yet.

Biedrība "ŠAUTRIŅU MEŠANAS KLUBS LIEPĀJA"

Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017