Vienotais reģistrācijas numurs: 40008233105

Juridiskā adrese: Durbes  iela 5,  Liepāja, LV-3414

Nordea Bank AB Latvijas filiāle konta Nr. LV03NDEA0000084376239

© ŠMK "Liepāja" 2017

Razmatazz uzvar

May 21, 2015

20. maijā Flotes ielā 16 tika aizvadīts Liepājas darts līgas 24. posms. Sacensībās piedalijās 13 šautriņu metēji. Vakars noslēdzās bez pārsteigumiem un par posma uzvarētāju kļuva Madars Razma. Finālā Madars uzvarēja Kasparu Saulīti, kurš līdz finālam nokļuva nospēlējot divas teicamas spēles apspēlējot divkārtējo Latvijas čempionu Aigaru Strēli un LDL reitinga līderi Jāni Kupši. Madaram bārs "Loms" dāvā dāvanu karti 10 eiro vērtībā. 3.vietu izcīnija Jānis Kupšis apspēlējot Irēnu Bauzi ar 3:2. 9.vietu un bezmaksas sacensību nākamo posmu izcīnija Romans Barkus.

Vairāk šeit.

Reitings LDL reitinga sadaļā.

Pirms kārtējā LDL posma šautriņu mešanu izmēģināt ieradās 8 bērni. Daniels, Endijs, Toms, Dmitrijs, Luīze, Ance, Kārlis un Reinis. Pie fināla mērķa šoreiz vietu izcīnija tie paši pāri, kas pagājuša  nedēļa - Ance un Toms pret Danielu un Endiju. Uzvarēja šoreiz Daniels ar Endiju. Precīzā bulta šoreiz 61. sektorā 2x1.